Pro Dive Chorvńtsko 
 

Shallow Water Diver

                                                                                                         
Pre záujemcov kurzy potápania organizujeme vstupný výcvikový program pre deti aj dospelých s názvom Shallow Water Diver. Ide o ďalší krok vpred, ktorý prirodzeným spôsobom dopĺňa a rozvíja Intro = "ponor na skúšku". Účastníci kurzu Shallow Water Diver absolvujú s nami minimálne 2 teoretické lekcie a 2 ponory v reálnom potápačskom prostredí.

 

 

Výcvik je koncipovaný spôsobom, aby svojim účastníkom poskytol možnosť osvojiť si nevyhnutnú prax na bezpečnú realizáciu ponorov na otvorenej vode. Zo zručností spomeňme riadenie vztlaku, správne vyváženie, ochranu vodného prostredia, montáž a údržbu výstroja ako aj správne plánovanie ponorov. Zahŕňa tiež potrebné znalosti o výstroji, fyziológii a vodnom prostredí. Je kľúčom k objavovaniu potápačských lokalít po celom svete ale aj na vlastnom priedomí.

 

 

Úspešný absolvent tohto kurzu môže neskôr potápať v doprovode potápačského profesionála, t.j. Divemastera či Inštruktora. Pochopiteľne si môže kedykoľvek dokončiť riadny kurz potápania, ktorým je kvalifikácia "Open Water Diver".

 

 

 

 

© 2015 - Všetky práva vyhradené IMPRESSUM
Posledná zmena 1. marca 2017
5