Pro Dive ChorvČtsko 
 

Discover Diving - Potápanie v bazéne

 

V rámci šírenia pozitívneho obrazu potápačského športu na Slovensku, ponúka Potápačská škola ARONNAX pre širokú verejnosť možnosť vyskúšať si čaro tohto krásneho športu na vlastnej koži.

Pre záujemcov o tento v iných krajinách veľmi populárny druh športovej aktivity a trávenia voľného času, predstavuje potápanie v bazéne prvú skúsenosť v prípade, že uvažujú o absolvovaní kompletného kurzu potápania s prístrojom. Pre iných môže byť vyplnením dávneho sna z mladosti. Svoje prvé nádychy pod vodou môžeš absolvovať v kontrolovanom prostredí bazéna. Takéto podmienky sú nielen bezpečné, ale teplota vody, viditeľnosť a možnosť vizuálnej orientácie zaručujú veľmi pozitívny celkový zážitok z ponoru.

Pod vedením skúsených inštruktorov sa zoznámiš s niektorými súčasťami potápačského výstroja, jeho prípravou, kompletizáciou a montážou. Za pomoci svojich nových "potápačských partnerov" sa ho naučíš nasadzovať a čiastočne aj používať. V priebehu ponoru získaš niektoré základné zručnosti, potrebné na bezpečný pohyb vo vodnom prostredí.

Nie je vylúčené, že potápanie Ťa zaujme natoľko, že zatúžiš pokračovať vo výcviku a v ďalšom objavovaní jeho tajomstiev. V takom prípade Ti ponúkame prirodzené pokračovanie vo výcviku a samozrejme výhodnejšiu cenu kompletného kurzu potápania s prístrojom - "Open Water Diver".

Podmienky účasti

- vek 10-99 rokov
- plavecká spôsobilosť
- vyhlásenie o zdravotnom stave
- u neplnoletých súhlas zákonného zástupcu

Doba trvania aktivity

- cca 1 hodina

Cena programu 60 Eur.

Zahŕňa:
- plnenie fliaš vzduchom
- zapožičanie kompletného výstroja
- školné

 
Použité ilustrácie sú z knihy - Jules Verne: 20.000 míľ pod morom